ABRA Academy

O projektu

Co znamená ABRA Academy?

ABRA Academy je vzdělávací portál, který pomáhá získávat znalosti v produktu ABRA Gen. Je to virtuální místo, kde najdete:

  • nabídku seminářů a on-line webinářů
  • nabídku video kurzů, návodů či tipů a triků
  • odkazy na další doporučené zdroje vzdělávání

Přihlášení do systému ABRA Academy

Přihlašovací údaje jsou stejné jako do našeho systému pro správu požadavků ABRA Helpdesk, přes který probíhá ověřování. Uživatel, který neexistuje v ABRA Helpdesk, se nemůže přihlásit do ABRA Academy. Při problémech s přihlášením kontaktuje prosím naši hotline.

Jaké typy kurzů můžete očekávat?

V první řadě jsou školení rozdělena na skupinové kurzy a video kurzy.

Video kurzy (případně celé záznamy uskutečněných školení) nemají konkrétní termín a lze se na ně přihlásit a poté absolvovat kdykoli.

Skupinové kurzy jsou určené termínem, začínají tedy v konkrétní datum a čas. Mohou mít formu online webináře, probíhajícího ve virtuální místnosti ve vašem internetovém prohlížeči, případně se konají osobně ve školicí místnosti.

Obecně se kurzy dělí na několik kategorii podle obsahu.

Uživatelská školení (skupinové kurzy, video kurzy) jsou poskytována v rámci licenční služby zdarma. Jsou určena pro běžné uživatele od začátečníků až po pokročilé. Zaměřují se na optimální práci v informačním systému ABRA Gen s využitím nejběžnějších nástrojů. Vyžadují minimální nebo žádné technické znalosti. Absolvování pro klienty, kteří nemají platnou Licenční službu, je zpoplatněno.

Odborné semináře (skupinové kurzy, video kurzy) jsou určeny pro správce ABRA Gen a pokročilé uživatele. Jsou zaměřeny na činnosti, které obvykle provádějí konzultanti, a to tak, aby správci pomáhaly zvyšovat výkon systému bez zásahu konzultanta. Tím vaše firma uspoří nejenom čas, ale i peníze, které by jinak musela vynaložit na externisty. Jejich obsahem jsou i další nástroje, kterými lze ABRA Gen přizpůsobit požadavkům a potřebám provozu právě vaší firmy, které ale vyžadují větší technické znalosti. Účast na odborných seminářích je zpoplatněna vždy.

Další často kladené dotazy naleznete po přihlášení zde.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit ABRA Academy web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Souhlasíte?